Home ShowBizzz Tayna shfaqet joshëse në vaskë, ky detaj merr vëmendjen

Tayna shfaqet joshëse në vaskë, ky detaj merr vëmendjen

0
Tayna shfaqet joshëse në vaskë, ky detaj merr vëmendjen

Tayna është këngëtarja e muzikës rap e që në publik u bë e njohur në public për një kohë shumë të shkurtër.
Menjëherë pasi publikoi këngën e parë, ajo fitoi shumë fansa dhe tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera.    
Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e çdo ditë bën postime të ndryshme.
Tayna se fundmi ka publikuar një foto super joshëse nga vaska.
E veshur në mënyrë tërheqëse dhe në njëren dorë e mban një shampanjë, ndërsa në dorën tjetër është duke e mbajtur telefonin. /ORAinfo/