Home ShowBizzz Të dashuruar e me shumë stil, kështu dukeshin prindërit e Majlindës kur ishin të ri

Të dashuruar e me shumë stil, kështu dukeshin prindërit e Majlindës kur ishin të ri

0
Të dashuruar e me shumë stil, kështu dukeshin prindërit e Majlindës kur ishin të ri

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.
Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.    

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.
Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.
Sot ajo ka publikuar një foto të prindërve të saj kur ishin të rinjë.
Ata po duken shumë të dashuruar dhe me shumë stil./ORAinfo/


Loading...