Të famshmit që duken si binjakë

138

7 fytyrat publike që duken pothuajse identik

7 fytyrat publike që duken pothuajse identik

Bazuar në një raport thuhet se ekziston 1 rast në 135 të tilla që të keni dikë identik si ju që jeton diku në një vend të largët.

Këtij studimi nuk mund t’i ikin as fytyrat e famshme të ekraneve televizive, shkruan rtv21.tv

Më poshtë janë të paraqitur disa nga të famshmit që ngjasojnë shumë me njëri-tjetrin dhe nëse nuk i njihni mirë mund edhe t’i ngatërroni./21Media

Brittany Murphy dhe Lili Reinhart

Natalie Portman dhe Kiera Knightley

Sienna Miller dhe Mollie King

Melinda Clarke dhe Emma Stone

Daniel Radcliffe dhe Elijah Wood

Rachel Bilson dhe Leighton Meester

Kim Kardashian dhe Nicole Scherzinger

Përktheu dhe përshtati rtv21.tv