Home ShowBizzz Të gjithë të tronditur nga rasti i 16 vjeҫares, por një reagim i tillë nuk pritej nga Era

Të gjithë të tronditur nga rasti i 16 vjeҫares, por një reagim i tillë nuk pritej nga Era

0
Të gjithë të tronditur nga rasti i 16 vjeҫares, por një reagim i tillë nuk pritej nga Era

Era Istrefi është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë dhe jo vetëm.
Projektet e saj janë shumë të pëlqyera dhe të suksesshme, shkruan ORAinfo.    

Era vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.
E sot përmes një postimi ajo ka reaguar edhe për rastin e 16 vjeҫares nga Drenasi, me një pamje nga protesta e djeshme.
A thua ishte Era pjesë e kësaj proteste? Kjo i ka habitur ndjekësit e saj./ORAinfo/