Home ShowBizzz Të reja nga ndarja e Adele me bashkëshortin

Të reja nga ndarja e Adele me bashkëshortin

0
Të reja nga ndarja e Adele me bashkëshortin

Adele po përfundon zyrtarisht martesën e saj.

Këngëtarja 31 vjeçare ka bërë kërkesë zyrtare për divorc nga burri i saj Simon Konecki, të enjten, raporton TMZ.

Adele dhe Simon fillimisht njoftuan se ishin ndarë gjatë muajit prill pas shtatë vjet së bashku. Ata kanë edhe një djalë gjashtëvjeçar bashkë.

Ata u fejuan në një ceremoni shumë të fshehtë dhe ajo konfirmoi martesën gjatë fjalimit të saj në Grammy

——————————————–
Ju pëlqeu “Të reja nga ndarja e Adele me bashkëshortin”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...