Home ShowBizzz Thyhen rregulla në Met Gala

Thyhen rregulla në Met Gala

0
Thyhen rregulla në Met Gala

 

Eventi jashtëzakonisht i Anna Wintour ka rregullore shumë strikte, dy nga të cilat janë “No smoking” dhe asnjë “selfie” apo foto të ndonjë lloji tjetër. Po sigurisht, këto rregulla thyhen gjithnjë dhe si duket pa ndonjë pasojë.

U
raportua se Wintour do të punësonte staf sigurimi për banjot, që të ndalonin
tymosjen në banjo po yjet si Cole Sprouse dhe Luka Sabat si duket nuk u kapën
pasi postuan foto duke tymosur në banjo, duke thyer dy rregullat përnjëherësh.

  

Edhe
në mbrëmjen e vitit të kaluar, shumë yje si Kim Kardashian, Kendall Jenner
thyen rregullat duke bërë foto në pasqyrën e banjos. /Prive.al