Home ShowBizzz Tifozja e Milanit që po e djeg rrjetin

Tifozja e Milanit që po e djeg rrjetin

0
Tifozja e Milanit që po e djeg rrjetin

Elisa Scheffler, tifozja e Milanit që po çmend rrjetin.

Vazhdojnë pozat seksi për modelen Elisa
Scheffler që pushimet e saj i ka ndarë mes liqenit të Gardës, Malit të Zi dhe
Ibizas.

 Tifozja e Milanit ka çmendur fansat e saj dhe mbi të gjithë tifozët kuqezi me fotot seksi që ka postuar së fundmi me bikini.

Loading...