Home Fun Truket e bukurisë që përdorin francezet për t’u dukur natyrale

Truket e bukurisë që përdorin francezet për t’u dukur natyrale

0
Truket e bukurisë që përdorin francezet për t’u dukur natyrale

Jo kot francezet shuhen për natyralitetin dhe bukurinë

Jo kot francezet shuhen për natyralitetin dhe bukurinë

Në çdo vend, gratë kanë sekretet e tyre për mënyrën se si të qëndrojnë të reja dhe të bukura. Por gratë franceze kanë bukuri më të natyrshme në botë, sepse në njëfarë mënyre arrijnë të duken si 18 vjeç në moshën 42 vjeçare, si Audrey Tautou, përcjell rtv21.tv.

Sigurisht që nuk ka këshilla universale që mund të ndihmojnë të gjithë, por gratë franceze patjetër kanë disa zakone të dobishme që i ndihmojnë ata të qëndrojnë simpatike në çdo moshë.

Bright Side ka zbuluar sekretet e rutinës së bukurisë që ndjekin pothuajse të gjitha gratë franceze.

Ato nuk përdorin konturet.

Ato nuk e shqetëshohen për përsosmërinë.

Ato preferojnë buzët e kuqe.

Ato nuk marrin manikura franceze.

Çanta e kozmetikes nuk është plot me produkte.

Ato shpenzojnë para të mira në prerje flokësh.

Ato kanë një rutinë të thjeshtë bukurie.

Ato besojnë në vetullat natyrale.

Ato nuk bëjnë dietë.

Ato besojnë në fuqinë e dusheve të ftohtëa.

Ato e pranojnë vetveten siç janë, të metat dhe të gjitha./21Media

Loading...