Home ShowBizzz Tuna bashkëpunim me burrin e saj, Patrisin, shikoni si këndojnë së bashku

Tuna bashkëpunim me burrin e saj, Patrisin, shikoni si këndojnë së bashku

0
Tuna bashkëpunim me burrin e saj, Patrisin, shikoni si këndojnë së bashku

 Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në shoë bizz.
Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.    

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
E sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet duke kënduar, ku Patrisi po e përcjellë me një intrument.
Një bashkëpunim i bukur do të dilte nga të dy./ORAinfo/