Home ShowBizzz Tuna lidh flokët, vishet me xhemper e pallto të kuqe, po duket si zonjë e vërtetë

Tuna lidh flokët, vishet me xhemper e pallto të kuqe, po duket si zonjë e vërtetë

0
Tuna lidh flokët, vishet me xhemper e pallto të kuqe, po duket si zonjë e vërtetë

Altuna Sejdiu është e njohur me emrin artistik si Tuna.
Ajo është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e cila që në fillimet e para u bë shumë e dashur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Tuna përherë ka qenë pjesë e shtypit rozë për jetën e saj publike dhe private.
Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e tëra e veshur në të kuqe.
Si gjithmonë, Tuna po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...