U fye keq pasi komentoi vajzën e Arkanit, Sellma bën këtë veprim

172

Sellma Kasumoviç është një ndër grimeret më të pëlqyer shqiptare
Ajo është shumë e njohur si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.    
Së fundi ajo është përfolur shumë pasi I komentoi vajzës së Arkanit dhe Cecës, duke e quajtur atë të bukur.
E pasi mori shumë komente negative nga shqiptare, Sellma bëri një postim ku e arsyeti vetën./ORAinfo/