Home ShowBizzz U përpoq ta mbante larg publikut, por ky është bashkëshorti i Valbona Selimllarit

U përpoq ta mbante larg publikut, por ky është bashkëshorti i Valbona Selimllarit

0
U përpoq ta mbante larg publikut, por ky është bashkëshorti i Valbona Selimllarit

 

Ajo është njëra nga fytyrat që i ka rezistuar kohës dhe në ekran
ka mbi 20 vjet që e shohim.

Valbona Selimllari me bukurinë natyrale dhe thjeshtësinë e saj
mund të themi pa frikë se ka vjedhur zemrat e të gjithë publikut shqiptar.

  

Mirëpo
gjithmonë Valbona e ka mbajtur shumë hermetike jetën e saj private.

Deni, Kejni dhe Vivien janë tre fëmijët e Valbonës, për të cilët pranoi të fliste për herë të parë në 2014-n, por bashkëshortin e saj nuk e kemi parë. Mirëpo një prej djemve të Valbonës, Deni ka ndarë një vit më parë një foto me të dhe të gjithëve na kishte shpëtuar.

Image result for valbona selimllari femijet

Deni
dhe Kejvi pozojnë me të atin mes tyre në një foto të publikuar në maj të
2018-s.

Fotoja është realizuar në një vend në qytetin spanjoll Leganés, ndërsa në mbishkrimin e fotos Deni shkruan vetëm: “Koha me familjen”. /Prive.al

trty.jpg