Vajza e Geta Beqës, bukuroshe si e ëma

199

Geta Beqa është ndër emrat më të njohur dhe më të përmendura të shtypit rozë, shkruan Kosovarja.

Është nënë e tre fëmijëve por linjat e saj janë për çdo kompliment.

Ajo është edhe trajnere e suksesshme këshillat dhe regjimin e së cilës e ndjekin shumë emra të njohur të estradës.

Këtë ditë ajo e ka shfrytëzuar për skijim dhe shihet bashkë me vajzën e saj, e cila vërtetë se është një bukuroshe e këtë e tregojnë edhe imazhet.

Duhet ta shihni, kaq shumë i ka ngjarë Getës./Kosovarja/