Home Këshilla Vajza e panjohur e Shyhretes më në fund bëhet e gjallë

Vajza e panjohur e Shyhretes më në fund bëhet e gjallë

0
Vajza e panjohur e Shyhretes më në fund bëhet e gjallë

Për dallim nga motrat, është shumë e tërhequr dhe larg të gjitha mediave

Gresa Salihu, është ndër ato vajzat e ralla që nuk e ka aspak në qejf vëmendjen maksimale, ani pse është vajza e këngëtares më të kërkuar të muzikës popullore, shkruan Kosovarja

Ky faktor sa shkon dhe i bë të etur fansat e Shyhretes për paraqitjet e së bijës, ku nganjëherë sa hap e mbyllë sytë bëhet e gjallë

Sa herë i shtohet aktivizimi, menjëherë godasin pëlqimet dhe komentet ndër më pozitivet

E në një imazh të hedhur së fundi vërtetë që dukej për mrekulli dhe e plotësuar në të gjitha premisat

Për këtë flet edhe vet imazhi. /Kosovarja

Loading...