Vajza e Safete Mustafes shfaqet me poza provokuese

221

Quhet Elsa Hoti dhe tashmë i ka hyrë botës së muzikës. Ajo e ka dëshmuar prej kohësh talentin në këndim dhe tani ka hedhur hapa real në krijimin e karrierës si këngëtare, shkruan “Kosovarja

Elsa, njihet edhe si vajza e këngëtares Safete Mustafa

Pra, nuk është rastësisht në botën e muzikës. Ajo, e ka të trashëguar talentin dhe duket se do tia dalë mirë në këtë industri ku është futur, shkruan “Kosovarja

Nëse dikur Elsa e kishte shumë private faqen e saj të Instagramit, tani atë mund ta shohin të gjithë, e mund ti shohin edhe pozat e saj sensuale e provokuese./Kosovarja