Home ShowBizzz Vajza e Shkurtës në dasmë me të dashurin, po duken ҫifti më i bukur

Vajza e Shkurtës në dasmë me të dashurin, po duken ҫifti më i bukur

0
Vajza e Shkurtës në dasmë me të dashurin, po duken ҫifti më i bukur

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.
Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.    

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në dasmë me të dashurin dhe të dy po duken shumë bukur./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Vajza e Shkurtës në dasmë me të dashurin, po duken ҫifti më i bukur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...