Home Lajme Vajzat rrehen mes vete në këtë shkollë të Prishtinës

Vajzat rrehen mes vete në këtë shkollë të Prishtinës

0
Vajzat rrehen mes vete në këtë shkollë të Prishtinës

 

Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot në mes vete, ndërkaq momentalisht janë duke u intervistuar nga ana e policisë.

Lajmin  e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

“Rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një përleshje në rrugën “Shpëtim Robaj” në Prishtinë. Aktualisht palët e përfshira në rast 5 persona (femra), janë shoqëruar në stacion policor dhe janë duke u intervistuar nga ana e policisë”, ka thënë Ahmeti.

Mësohet se njëra nga vajzat e përfshira në rrahje është nxënëse e shkollës së mesme të lartë “Gjin Gazulli” në Prishtinë, ndërkaq katër të tjerat janë të një shkolle tjetër. /GazetaExpress/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Vajzat rrehen mes vete në këtë shkollë të Prishtinës”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...