Home ShowBizzz Vallëzimi ‘hot’ i ish-banorës së Big Brother Albania

Vallëzimi ‘hot’ i ish-banorës së Big Brother Albania

0
Vallëzimi ‘hot’ i ish-banorës së Big Brother Albania

Ish-banorja e Big Brother Albania, Françeska Jaçe njihet për linjat e saj joshëse.
E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht publikon foto dhe video të ndryshme për fansat e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.    
Se fundmi, Françeska ka publikuar një video ku shfaqet duke vallëzuar në mënyrë provokative.
Me këto lëvizje ajo i ‘shkrinë’ të pranishmit. /ORAinfo/  
Për më tepër shikoni videon…——————————————–
Ju pëlqeu “Vallëzimi ‘hot’ i ish-banorës së Big Brother Albania”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...