Home ShowBizzz Violeta Kajtazi në krahët e këngëtarit të njohur

Violeta Kajtazi në krahët e këngëtarit të njohur

0
Violeta Kajtazi në krahët e këngëtarit të njohur

 

Violeta Kajtazi është ndër këngëtaret më të popullarizuar zhanrit folkloric, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ka një karrierë të gjatë në skenën muzikore ku gjithmonë është dalluar për origjinalitetin dhe atmosferën që e krijon aty ku është prezente.

  

  

Ajo dallohet për veshjet elegante dhe paraqitjet plotë sharm, ku asnjëherë nuk e ka tepruar me ekspozim por gjithmonë ka preferuar të shfaqet ne suaza të normales.

Violeta është nga femrat modeste dhe e shoqërueshme me kolegët e saj të estradës.

Andaj shpesh e shohim në shoqërimin e tyre duke kaluar kohë të bukur bashkë.

Së fundi shfaqet bashkë me këngëtarin e njohur Ramadan Krasniqin-Dani, ku këngëtarja ka pozuar mbështetur në krahët e tij./Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Violeta Kajtazi në krahët e këngëtarit të njohur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...