Home Këshilla “Xhbanja’ shfaqet në Tiranë, me këtë veshje ‘shashtris’ të gjithë

“Xhbanja’ shfaqet në Tiranë, me këtë veshje ‘shashtris’ të gjithë

0
“Xhbanja’ shfaqet në Tiranë, me këtë veshje ‘shashtris’ të gjithë

Arjola Demiri u be e njohur me rolin e saj si ‘Xhbanja’ në serialin me të shikuar shqiptar ‘O sa Mirë

Ajo është nënë e tre fëmijëve ndërsa e ndarë nga bashkëshorti, ka vazhduar t’i rrisë ata dhe njëkohësisht të punojë fort në profesionin e saj shkruan ORAinfo

Aktroja është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj

E sot Arjola me disa imashe na la pa fjale me dukjen e saj shumë joshëse duke i shfaqur linjat e saj trupore

Loading...