Home ShowBizzz Xhensila zburohet për të dalë, ekspozon trupin si peshk me këtë fustan

Xhensila zburohet për të dalë, ekspozon trupin si peshk me këtë fustan

0
Xhensila zburohet për të dalë, ekspozon trupin si peshk me këtë fustan

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëria dhe shumë e pëlqyer për publikun.
Ajo është e martuar em aktorin e njohur Bes Kallaku dhe bashkë kanë një vajzë, përcjell ORAinfo.      
Xhensila tani është kthyer fuqishëm në skenë pasi u bë nënë.
Sot, ajo është bërë gati për të shkuar në një mbrëmje e me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/     ——————————————–
Ju pëlqeu “Xhensila zburohet për të dalë, ekspozon trupin si peshk me këtë fustan”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...