Zara nxeh temperaturat në Barbados

137

Zara Holland ka treguar si ka marrë ngjyrë në bikine të zeza të kombinuara me ngjyrë ari derisa në plazh dhe pushime është me nënën e saj Cheryl në Barbados

Ajo po e shijon diellin e bukur të Barbadosit me nënën e saj.

Zara Holland është parë tepër e nxehtë në brigjet me rërë derisa në ditët e fundit të pushimit është me Cheryl Hakeney, nënën e saj.

Ylli i Love Island (23) dhe nëna e saj bukuroshe (54), janë dukur të lumtura dhe kanë qëndruar në hotelin luksoz dhe të famshëm, Sandy Lane në ishujt Karaibe. /GazetaExpress/