Home ShowBizzz ‘Zhade’ shfaqet në bikni, do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore

‘Zhade’ shfaqet në bikni, do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore

0
‘Zhade’ shfaqet në bikni, do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore

U bë shumë e dashur për publikun shqiptar.
Aktorja e njohur Giovana Antonelli për publikun shqiptar njihet si ‘Zhade’ nga seriali ‘Clone’.    
Me rolin e saj ajo ka arritur të ”rrëmbej” shumë zemra, e sot me kalimin e viteve ende po shkruhet e komentohet për të.
Giovana është aktive në rrjete sociale e poston shpesh fotografi të ndryshme, qoftë edhe nga ato fotosesionet ku shfaqet joshëse.  
Mirëpo fansave u intereson se si duket ajo kur ‘kapet’ nga paparacët dhe është e veshur në bikni.——————————————–
Ju pëlqeu “‘Zhade’ shfaqet në bikni, do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...