Home Lajme Zhduket një vajzë në Prishtinë

Zhduket një vajzë në Prishtinë

0
Zhduket një vajzë në Prishtinë

 

Një vajzë ka dalë nga banesa na lagjen ‘Dardani’ në Prishtinë dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rastin e ka lajmëruar vëllai i saj, i cili ka treguar se që kur motra ka dalë nga banesa më nuk di gjë për vendndodhjen e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Zhduket një vajzë në Prishtinë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...