Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Aksident i rëndë, makina kthehet përmbys (Detajet)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-parkut të Autobusave në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se një makinë është përmbysur.

Mësohet se shkaku i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe që ka pasur makina.

Fillimisht drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore.

Por për shkak të përplasjes së madhe makina është kthyer përmbys. Nga aksidenti është bllokuar komplet rruga e 21 Dhjetorit.

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së