Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Aksident i rëndë, makina kthehet përmbys (Detajet)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-parkut të Autobusave në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se një makinë është përmbysur.

Mësohet se shkaku i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe që ka pasur makina.

Fillimisht drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore.

Por për shkak të përplasjes së madhe makina është kthyer përmbys. Nga aksidenti është bllokuar komplet rruga e 21 Dhjetorit.