Horoskopi

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Horoskopi javor (10-16 qershor 2024)

DASHI Kjo javë për Dashin do të jetë një periudhë plot energji, me një aftësi të theksuar për të krijuar lidhje domethënëse dhe një shtytje drejt përparimit personal dhe profesional. Me ndikimin aktual qiellor, do të ndjeni një rritje të besimit dhe një mirëkuptim pothuajse magjik me ata që ju rrethojnë. Sipas Horoskopi.vip Kjo klimë pozitive jo vetëm që do të forcojë…
Read more
Horoskopi

Horoskopi, fati yt për datën 10 Qershor 2024

Dashi Kjo dite do jete me e qete sesa duhet për ata qe janë ne një lidhje. Si ju ashtu edhe partneri do rrini ne heshtje dhe asnjeri nuk do flasë. Kujdes sepse edhe qetësia e tepërt mund te sjelle probleme. Beqaret do marrin një propozim nga dikush qe para disa kohesh…
Horoskopi

Ja urimi i Egla Cenos për Sarën e Bardhin, pasi njoftuan se do të bëhen prindër të një vajze

Sara Gjordeni dhe Bardhi zbuluan sot gjininë e bebit të tyre dhe ata së shpejti do të bëhen prindër të një vajze. Dyshja kanë marrë shumë urime të bukura nga fansat dhe të afërmit të tyre teksa ndanë një video të ëmbël, ku zbuluan ngjyrën rozë të tortës. Të dy janë shfaqur shumë të emocionuar dhe në lot gëzimi. Një urim për të ka ardhur edhe nga fituesja e “Big…
Read more
Horoskopi

Dafina Zeqirit i zbulohet sekreti, në javët e para të shtatzënisë

Artistja e njohur nga Kosova, Dafina Zeqiri përflitet se është në pritje të ëmbël me partnerin e saj Kreshnik Gjergjin, të cilët këtë verë edhe kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Sipas programit “Stacioni rozë” në RTSH artistja e njohur po pret fëmijën e saj të parë.  Moderatorja Krisa Çaushi citoi burime të programit që thonë se Dafina është në…
Read more
Horoskopi

Vajza s*ksi e Botërorëve: E ndava të dashurin sapo u bëra virale, kishim 10 vite të lidhur

Ivana Knoll është një nga personazhet më me shumë bujë, kur vjen koha e Botërorit ose Europianit. Ajo është një tifozë e flaktë e Kroacisë, e bërë e famshme nga format e saj. Sa herë që kombëtarja e saj do të luaj në një kompeticion madhor, ajo do të jetë aty, në tribuna e veshur me ngjyrat e përfaqësueses së saj. Knoll u bë e famshme gjatë Botërorit së Rusisë 2018…
Read more