ShowBizzz

“Do të marr hapa ligjor”, Kiara Tito bën paralajmërimin, për kë e ka?

Së fundmi po qarkullon lajmi se Kiara Tito është shtatzënë, e madje disa faqe në media sociale kanë shkuar edhe më tej duke pretenduar se Kiara ka komunikuar me ta dhe zbuluar edhe gjininë e fëmijës. Për këto lajme të rreme moderatorja ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagramit. Kiara shkruan se këto postimet janë të montuara dhe aspak të vërteta dhe se…
Read more
ShowBizzz

Pas “trinomit” të dashurisë me Donaldin e Borën dhe përplasjeve me Dafina Zeqirin, Beatrix Ramosaj lë pas sherret, largohet nga Shqipëria! Ja ku po qëndron këngëtarja

Që pas futjes së saj në “Big Brother”, jeta e Beatrix ndryshoi totalisht. Ishte lidhja e pak më vonë ndarja me Donaldin, që e vuri këngëtaren në qendër të mediave, por jo vetëm. Megjithatë, nëse ka diçka të mirë që pasoi e gjithë zhurma, ishte pikërisht karriera e saj. Fill pas eksperiencës në “Big Brother” dhe zhgënjimit në dashuri, ajo iu rikthye muzikës.
Read more
ShowBizzz

Arbana i kërkon një dhuratë super luksoze Xhemit

Arbana dhe Xhemi së bashku me bashkëshortët e tyre, po shijojnë disa ditë pushime në Liqenin e Komos, në Itali. Nga atje Arbana ka ndarë plot momente të tyre së bashku e teksa bënin xhiro me varkë i ka kërkuar Xhemit diçka. Me humor Arbana shprehet se Xhemi do i dhurojë një nga vilat luksoze. “E bukur ë do ma blesh mua këtë 120 mijë euro java është çfarë i ke këto ti”…
Read more
ShowBizzz

Loredana është shtatzënë? Foto që nxiti dyshimet

Loredana po shijon historinë e dashurisë me partnerin e saj, futbollistin Karim Adeyemi. Çifti e ka bërë publike lidhjen dhe nuk mungojnë fotot në rrjete sociale, por foto e fundit ka marrë shumë vëmendjen pasi ka ngjallur dyshime për një shtatzëni të…