ShowBizzz

“O vajzë e poshtër”/ Egla-Heidit: Tall këllqet me mua

Mbrëmjen e djeshme, Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë banorëve që të lexonin fjalitë e thëna për njëri-tjetrin në dhomën e rrëfimit. Banorët duhet të gjejnë se kush e ka bërë komentin për ta në dhomën e rrëfimit. Për këtë shkak, Heidi dhe Egla janë përfshirë në një debat të ashpër me njera-tjetrën pasi kjo e fundit kishte bërë një koment për Heidin, duke e…
Read more
ShowBizzz

Graciano telefonon Argjirën: Më fal…

Me anë të zarfit të bardhë, në shtëpinë e Big Brother Vip 3, u lajmëruan se në dhomën e surprizave gjendet telefoni i erës, që ka mundësi t’i kthejë pas në kohë, për të thënë fjalët e pathëna dikujt që nuk jeton më ose kanë humbur kontaktet prej kohësh. Një ndër telefonatat emocionuese ishte edhe ajo e Gracianos, i cili ndryshe nga të tjerët nuk zgjodhi të…
Read more
ShowBizzz

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate…

Juli ka nisur me diskutime ditën e sotme në “Big Brother Vip”. Duket se protagonizmi i Eglës dhe Romeos ditët e fundit është ndjerë më shumë në shtëpi, dhe kjo ka bërë që Juli të reflektojë më thellë për strategjinë e lojës së tij. Në një bisedë me Liamin në oborrin e shtëpisë, Juli thotë se nuk do ta lejojë Eglën që të stisë debate me Romeon sa për të kapur…
Read more
ShowBizzz

Sikur kishin bërë paqe? Ledioni i rikthehet thumbave për Noizy-n

Gjithçka ka nisur pak përpara mbrëmjes finale të spektaklit Top Awards në vitin 2016 kur Noizy anuluoi pjesëmarrjen për të udhëtuar në Dubai. Gjatë hapjes së spektaklit, moderatori Ledion Liço përshëndeti të ftuarit dhe në një moment u ndal tek Noizy, ku ndër të tjera tha: ‘Noizy do të duhej të ishte këtu, por ai erdhi në prova me makinën e tij ‘Ferrari’. Kështu…
Read more