119 kg heroinë e konfiskuar në 2018-tën, zyrtarja e SHBA-ve përgëzon Policinë e Kosovës

Riza Shillova, drejtor i Departamentit për Hetime në Policinë e Kosovës ka takuar sot zyrtaren e lartë të SHBA-ve për për narkotikë dhe zbatimin...

Pajtesa bën një grim të ‘çuditshëm’, kështu s’e keni parë ndonjëherë

Fiona Gllavica është emri I aktores më të pëlqyer tani në Kosovë. Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër, pasi u...

E turpshme: Në prag të ndeshjeve të Kosovës, hidhen mbetje ndërtimore afër stadiumit “Fadil Vokrri”

Persona të papërgjegjshëm kanë hedhur mbetje ndërtimore afër stadiumit “Fadil Vokrri”, në prag në ndeshjeve kualifikuese për “Euro 2020”. ...

Latest Posts

119 kg heroinë e konfiskuar në 2018-tën, zyrtarja e SHBA-ve përgëzon Policinë e Kosovës

Riza Shillova, drejtor i Departamentit për Hetime në Policinë e Kosovës ka takuar sot zyrtaren e lartë të SHBA-ve për për narkotikë dhe zbatimin...

Pajtesa bën një grim të ‘çuditshëm’, kështu s’e keni parë ndonjëherë

Fiona Gllavica është emri I aktores më të pëlqyer tani në Kosovë. Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër, pasi u...

E turpshme: Në prag të ndeshjeve të Kosovës, hidhen mbetje ndërtimore afër stadiumit “Fadil Vokrri”

Persona të papërgjegjshëm kanë hedhur mbetje ndërtimore afër stadiumit “Fadil Vokrri”, në prag në ndeshjeve kualifikuese për “Euro 2020”. ...

Njomza ftoi edhe Ramushin e Anitën, shikoni çfarë dhurate i kanë blerë për djalin

Njomza Salihu Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit Ajo është edhe e njohur si grimere shumë e suksesshme Para pak ditësh ajo organizoi...

Një grua në Teksas lind gjashtënjakë për nëntë minuta

Një grua në Teksas lindi gjashtë fëmijë për vetëm nëntë minuta, të premten në mëngjes, transmeton Klan Kosova. Spitali në Teksas,  përmes një njoftimi tha...

Popular Categories

119 kg heroinë e konfiskuar në 2018-tën, zyrtarja e SHBA-ve përgëzon Policinë e Kosovës

Riza Shillova, drejtor i Departamentit për Hetime në Policinë e Kosovës ka takuar sot zyrtaren e lartë të SHBA-ve për për narkotikë dhe zbatimin...

Pajtesa bën një grim të ‘çuditshëm’, kështu s’e keni parë ndonjëherë

Fiona Gllavica është emri I aktores më të pëlqyer tani në Kosovë. Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër, pasi u...

E turpshme: Në prag të ndeshjeve të Kosovës, hidhen mbetje ndërtimore afër stadiumit “Fadil Vokrri”

Persona të papërgjegjshëm kanë hedhur mbetje ndërtimore afër stadiumit “Fadil Vokrri”, në prag në ndeshjeve kualifikuese për “Euro 2020”. ...

Njomza ftoi edhe Ramushin e Anitën, shikoni çfarë dhurate i kanë blerë për djalin

Njomza Salihu Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit Ajo është edhe e njohur si grimere shumë e suksesshme Para pak ditësh ajo organizoi...

Një grua në Teksas lind gjashtënjakë për nëntë minuta

Një grua në Teksas lindi gjashtë fëmijë për vetëm nëntë minuta, të premten në mëngjes, transmeton Klan Kosova. Spitali në Teksas,  përmes një njoftimi tha...

Erdogan kritikohet për shfaqjen e pamjeve të sulmit në Zelandën e Re

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, u kritikua për shfaqjen e disa pamjeve nga sulmi në Zelandën e Re, për të rritur mbështetjen në...
110,102FansLike
2,266FollowersFollow
362FollowersFollow

Instagram

Must Read Stories