Gjiko e përmbledh me një fjalë dashurinë për Elita Rudin

Sot gjatë ditës, Gjiko publikoi këngën e re me titull ‘Distanca’. Në klipin e kësaj kënge, mori pjesë edhe bashkëshortja e tij Elita Rudi, me...

Një burrë shkoi tek Zoti dhe e pyeti: “Cila është vlera e jetës?”

Një burrë shkoi tek Zoti dhe e pyeti: “Cila është vlera e jetës?” Zoti i dha një gur dhe i tha: “Gjej vlerën e...

Djaloshi u bë problem i madh në shkollë… por ky baba ‘ia uli hundën’ në mënyrën më të pabesueshme!

Një baba, i lodhur nga sjellja e paduruar në klasë e djalit të tij, i dha një dënim të pazakontë. Brad Howard mori shumë ankesa...

Latest Posts

Gjiko e përmbledh me një fjalë dashurinë për Elita Rudin

Sot gjatë ditës, Gjiko publikoi këngën e re me titull ‘Distanca’. Në klipin e kësaj kënge, mori pjesë edhe bashkëshortja e tij Elita Rudi, me...

Një burrë shkoi tek Zoti dhe e pyeti: “Cila është vlera e jetës?”

Një burrë shkoi tek Zoti dhe e pyeti: “Cila është vlera e jetës?” Zoti i dha një gur dhe i tha: “Gjej vlerën e...

Djaloshi u bë problem i madh në shkollë… por ky baba ‘ia uli hundën’ në mënyrën më të pabesueshme!

Një baba, i lodhur nga sjellja e paduruar në klasë e djalit të tij, i dha një dënim të pazakontë. Brad Howard mori shumë ankesa...

Për çka u pendua Naim Abazi? (VIDEO)

Në intervistën 60 sekonda të emisionit Prive, të shtunën që sapo shkoi, ishte këngëtari/moderatori Naim Abazi. Ai tregoi a vazhdon të jetë rob i dashurisë,...

‘Të dua ty’ vjen live nga Soni Malaj (VIDEO)

Balada e publikuar shumë vite më parë ‘Të dua ty’ nga Soni Malaj, sot u rikthye edhe njëherë pikërisht nga vetë këngëtarja. Soni postoi një...

Popular Categories

Gjiko e përmbledh me një fjalë dashurinë për Elita Rudin

Sot gjatë ditës, Gjiko publikoi këngën e re me titull ‘Distanca’. Në klipin e kësaj kënge, mori pjesë edhe bashkëshortja e tij Elita Rudi, me...

Një burrë shkoi tek Zoti dhe e pyeti: “Cila është vlera e jetës?”

Një burrë shkoi tek Zoti dhe e pyeti: “Cila është vlera e jetës?” Zoti i dha një gur dhe i tha: “Gjej vlerën e...

Djaloshi u bë problem i madh në shkollë… por ky baba ‘ia uli hundën’ në mënyrën më të pabesueshme!

Një baba, i lodhur nga sjellja e paduruar në klasë e djalit të tij, i dha një dënim të pazakontë. Brad Howard mori shumë ankesa...

Për çka u pendua Naim Abazi? (VIDEO)

Në intervistën 60 sekonda të emisionit Prive, të shtunën që sapo shkoi, ishte këngëtari/moderatori Naim Abazi. Ai tregoi a vazhdon të jetë rob i dashurisë,...

‘Të dua ty’ vjen live nga Soni Malaj (VIDEO)

Balada e publikuar shumë vite më parë ‘Të dua ty’ nga Soni Malaj, sot u rikthye edhe njëherë pikërisht nga vetë këngëtarja. Soni postoi një...

Lumi B zbulon talentin e fshehur dhe është shumë interesant (VIDEO)

Lumi B sapo na tregoi se përveç të bërit muzikë, ai ka edhe një talent tjetër. Reperi postoi një video në llogarinë e tij në...
104,272FansLike
2,385FollowersFollow
347FollowersFollow

Instagram

Must Read Stories