Horoskopi

Njihuni me shenjat më të sjellshme të horoskopit

Luani– Ai di të jetë shumë i sjellshëm. Kjo shenjë gjithmonë dëshmon të jetë miqësore dhe e sjellshme me të tjerët. Binjakët– Ata nuk e tolerojnë aspak padrejtësinë. Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të zodiakut janë gjithmonë të gatshëm të shoqërohen me të dobëtit dhe të pambrojturit. Por nëse ata mendojnë se nuk jeni të sinqertë me ta, ju keni probleme…
Read more
Horoskopi

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme

Shenja e parë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, e diel 3 mars 2024, është ajo e Virgjëreshës: mund të korrni frytet e angazhimit tuaj dhe të arrini shumë, veçanërisht në punë. Shenja e dytë më me fat mes jush, sipas horoskopit të…
Horoskopi

Këto 5 shenja Horoskopi shpenzojnë më shumë se sa fitojnë

Të gjithë njerëzit besojnë se qëllimi i punës është t’u sigurojë atyre një realitet më të mirë material. Kështu, ata përdorin pagën e tyre për të përmirësuar standardin e tyre të jetesës. Ndërsa nuk ka asgjë të keqe me këtë (shumica prej nesh e…
Horoskopi

Shenjat e horoskopit më pa fat për muajin mars

Me ardhjen e pranverës, energjitë kozmike reshtohen për të sjellë një ndryshim dhe transformim në të gjitha shenjat në mars 2024. Me Mërkurin, Venusin, Marsin dhe Saturnin tek Ujori, si dhe Uranin dhe Jupiterin te Peshqit, këto ndryshime nuk do të jenë shumë të lehta për të gjithë, sidomos për ata që i përkasin shenjave të pafat të marsit. Demi Këtë muaj jeta juaj është…
Read more
Horoskopi

Këto 3 shenja ka gjasa të ndahen në muajin mars

Shumica prej nesh mezi presim marsin, sepse ai sjell me vete pranverën dhe shumë ndryshime falë lëvizjeve planetare të Venusit, Marsit, si dhe Hënës së Plotë dhe Eklipsit Hënor te Dashi. Për disa shenja, megjithatë, muaji i parë i pranverës nuk pritet të jetë…
Horoskopi

Horoskopi për sot, 2 mars 2024

Dashi Ditë e mirë do jetë kjo për ju, por gjithsesi nuk do mungojnë herë pas herë edhe sfidat e vështira. Do jeni goxha energjikë, të motivuar dhe nuk do ndaleni përballë problemeve. Ju që jeni në një lidhje do dini t’i shprehin më shumë ndjenjat tuaja edhe me ane të poezisë, pikturës apo muzikës. Nëse nga ana tjetër jeni beqarë, nuk do jeni me shumë fat për te gjetur…
Read more
Horoskopi

Këto shenja horoskopi do kenë fillim-muaj të mbarë

Astrologët thonë se Dashi, Shigjetari, Akrepi dhe Peshqit do të jenë me fat në mars. Ata do të jenë në gjendje të realizojnë qëllimet më të rëndësishme dhe t’i afrohen realizimit të ëndrrave të tyre të përjetshme. Fillimi i marsit do të sjellë një…
Horoskopi

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr nga shtëpia

Dihet tashmë se debatet mes Julias dhe Eglës nuk mund të mungojnë në shtëpi e kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Julia nuk ka kursyer kritikat dhe ofendimet ndaj Eglës të cilat ishin jo pak të lehta. Julia e quan Eglën si “mish me dy sy”, “mizerje” dhe si “një turp i madh për gratë shqiptare”. Egla: Çfarë mllefi ke ndaj meje, kur ke vetëm dy ditë që ke ardhur? Julia…
Read more