Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Aksident i rëndë në vend, ka të plagosur

Një aksident në Dibër raportohet të ketë ndodhur para pak minutash.

Nga burime paraprake thuhet se drejtuesi i mjetit tip ‘Benz’ ka humbur kontrollin dhe ka goditur edhe dy mjete të tjera në parkim.

Mësohet se nga përplasja ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit dhe një pasagjere.