Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Bekë Berisha tallet me të arrestuarin Ridvan Muharremi: Pse more Ridi nuk t’hollon petë lakrori

Policia e Kosovës sot ka arrestuar afaristin Ridvan Muharremin për aferën e rezervave shtetërore.

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, është tallur me të, i cili është edhe pronar i një furre buke, se pse u përzie në biznesin e armëve.

“Pse veq në Kosovë furragjia pretendon me u bo mafiash , po pse more Ridi nuk t’hollon petët e laknorit po perzihesh në kontrabandë boterore të armeve! Vjedhja në vaj kemi mirkuptim sepse vaji ka lidhje me burek! Por arme dhe laknor nuk kanë lidhje!”, ka shkruar ai.

Muharremi pas arrestimit është dërguar në Prokurori Speciale.

Related posts
Lajme

Kërkesa për themelim të komisionit hetimor për rezervat shtetërore, Kusari- Lila: Nuk ka kuptim

Lajme

Cramon: Nëse Serbia nuk dëshiron t’i bashkohet BE-së, s’mund ta detyrojmë

Lajme

Miratohet në lexim të dytë projektligji për të drejtat e autorit

Lajme

LDK i kryen zgjedhjet në një degë në Prishtinë, ky është kryetari që u zgjodh