Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Besnik Berisha paralajmëron përgjime të prokurorit Rasim Maloku: Keni me i dëgju me veshë tuaj

Besnik Berisha, avokat, ka dhënë më shumë detaje në Pressing për arrestimin e tij.

Ai ka akzuuar prokurorin e rastit, Rasim Malokun, të cilin e akuzon për falsifikim faktesh.

Sipas Berishës, prokurori Maloku i thërret për intervistim palët që sipas tij “vetëm sa mos me pas ankesa që nuk i ka ftu”.

Madje, ai thotë se për këtë ka përgjime dhe dikush ia ka premtuar që do t’ia dërgojë.

”Me ironi tha unë i thërrash në intervistë sa me tha nuk i ka thirr kërkush, janë fjalët e Rasim Malokut që një ditë ke me i dëgju me vesht e tu. Po paralajmëroj se ka incizime që dikush më ka paralajmëru se ka më i dërgu e që lidhen ekzlusivisht me atë bisedë aty”, ka thënë Berisha.