Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Burri vret gruan dhe më pas veten, familjarët kërkojnë ndihmë për fëmijët e çiftit, djali i madh duhet të kujdeset për vëllain autik

Burri vret gruan dhe më pas veten, familjarët kërkojnë ndihmë për fëmijët e çiftit, djali i madh duhet të kujdeset për vëllain autik

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në një familje shqiptareb në SHBA, ku burri k vrarë gruan e më pas veten, duke lënë pas dy fëmijë jetimë.

Mediat amerikane raportuan se 49-vjeçari Arben Gllafce ka vrarë gruan e tij 48-vjeçare Arjana gllafce dhe më pas veten, duke lënë pas dy fëmijë një 24-vjeçar dhe një fëmijë të mitur që vuan nga autizmi.

Trupat e dy shqiptarëve u gjetën nga një banor i zonës Huntertown.

Familjarët e çiftit Gllafce kërkojnë ndihmë për fëmijët e mbetur jetim. Ata kanë hapur një llogari në ‘gofound me’, për t’i ndihmuar, pasi djali 24-vjeçar do duhet të kujdeset për vëllain e tij të mitur autik.