Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Çmendet” moti në Prishtinë/ Erërat e forta shkulin çatitë e shtëpive dhe shkatërrojnë makinat (Foto)

Shiu, erërat e forta dhe rrufeja përveç që kanë shkaktuar dëme në rrjetin elektroenergjetik nëPrishtinë, kanë shkaktuar edhe dëme. Në rrugën “Agim Ramadani”, është rrëzuar një lis, derisa një pjesë e kësaj rrugë është me ujë dhe ka vështirësuar qarkullimin e automjeteve.

Në lagjen “Bregu i diellit”, një erërat kanë hequr zgarën e një catie të një ndërtese, e cila ka rënë dhe dëmtuar disa makine. Ndërsa, në rrugën Prishtinë-Ferizaj, ka dëmtuar një shtyllë ndriçuese të rrugës.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual