Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Dhunohet e mitura në Pejë, arrestohet personi i dyshuar

Një femër e mitur është dhunuar në Pejë.

Në lidhje me rastin policia ka arrestuar personin e dyshuar.

” Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka kryer rastin e dhunimit ndaj viktimës së mitur femër kosovare.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe me vendim të tij i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.


Related posts
Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së

Lajme

Kim Mehmeti: UÇK-ja vlera më e madhe shqiptare, s’mund të njolloset

Lajme

Fletarresti ndaj Radoiçiqit, njohësit vlerësojnë se kjo do të ndikojë në sigurinë rajonit

Lajme

Zeka: Liridona ia ka treguar Behgjet Pacollit problemet që kishte me Naimin