Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Donjeta Miftari jep dorëheqjen nga roli i këshilltares se presidentes Osmani

Donjeta Miftari nuk do të jetë më këshilltare e presidentes Osmani, post të cilin e ka ushtruar deri më tani.

Shkak për këtë është rikthimi i saj profesional në Londër, aty ku edhe jeton.

Siç bëri të ditur vet ajo, në kryeqendrën angleze ajo kishte ikur në kohë të luftës, kurse pozicioni prej këshilltareje ka qenë privilegj në vete.

“Një falënderim nga zemra për Presidenten e shquar dhe frymëzuese Vjosa Osmani që më dha mundësinë dhe nderin e jashtëzakonshëm të punoj në ekipin e saj”, shkroi mes tjerash në cicërimën gjegjëse në “Twitter”.

 


Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së