Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

E shisnin në plazhe”/ 10 mijë doza ekstazi nga Kosova në Tiranë, pranga 5 personave (Emrat)

5 persona janë vënë në pranga këtë të Martë. Gazetarja e Klan News Glidona Daci bën me dije se të prangosurit transportonin lëndë narkotike nga Kosova në Tiranë dhe më pas e shpërndanin në plazhe.

Po sipas gazetares, ata janë mbajtur nën vëzhgim prej disa muajsh dhe dyshohet se kanë shitur drogë më herët edhe në zonën e Ish-Bllokut. 2 prej të kapurve janë shtetas nga Kosova.

Mësohet se policia u ka sekuestruar 10 mijë doza ekstazi. Të arrestuarit janë: Mithat Ramadani, Besnik Mujeci, Kalem Picari, Ambra Myftari dhe Daniel Avdia.

Pritet të mësohen detaje të tjera në vijim./tvklan.al

Related posts
Lajme

​Një metër dru po shitet deri në 65 euro, qytetarët ankohen për çmimin dhe mashtrimet në matje

Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë