Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Frikë dhe panik në Shëngjin! Era përmbys varkën me turistë

Nga Saranda në Durrës, bllokohen 7 mjete lundruese (1 varkë turistike, 2 skafe, 3 Jet Ski dhe 1 gomone) të cilat lëviznin jashtë zonave të përcaktuara dhe pa dokumentet e nevojshme në bord.

Ndëshkohen me masa administrative nga 10 000 lekë të rinj – 110 000 lekë të rinj, secili nga drejtuesit e tyre.

Ndërkohë që në Shëngjin policia kufitare i ka shkuar në ndihmë një turisti italian që iu përmbys varka me vela, nga era dhe ra në ujë duke rrezikuar që të mbytej.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual