Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“Gjysma e shpirtit tim u shua bashkë me ty”/ Ish-konkurentja e BBVA humb njeriun e zemrës(Foto)

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP1” si dhe këngëtarja Xheisara Frisku, ka ndarë një lajm të trishtë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një statusi të ndjerë në rrjetin social ‘Instagram’, shoqëruar me një fjongo të zezë, artistja ka treguar se babai i saj ka ndërruar jetë.

“Gjysma e shpirtit tim u shua bashkë me ty babi”, ka shkruar Xheisara.