Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Kam orën e tij”/ Trondit këngëtarja: Unë e di kush fshihet pas zhdukjes së Vis Martinajt

Ditën e sotme, këngëtarja Fjolla Morina ka tronditur me deklaratën e saj. Ajo pretendon se e di kush është personi që fshihet pas zhdukjes së Martinajt dhe akuzon shtetasin nga Shijaku. Përmes një postimi në rrjetet sociale ajo shprehet se mban në dorë orën e tij.

“Kjo është ora e Vis Martinajt në dorën time, ma ka dhënë në klip. Këta e dinë çfarë kanë bërë me të dhe tani me mua e fëmijën tim çfarë duan të bëjnë?”, shprehet këngëtarja.

Më 11 gusht 2022, mbreti i lojërave të fatit, Ervis Martianj u zhduk në mënyrë misterioze. Ishte familja e tij që alarmoi policinë e Laçit, pasi kishte humbur kontaktet me 40-vjeçarin, i shumëkërkuar nga policia.

Që prej asaj dite, askush nuk di asgjë për fatin misterioz të Martinajt. Ka dyshime se ai është vrarë nga kundërshtarët dhe i është zhdukur trupi.

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së