Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

Këto janë tre shenjat e Horoskopit që shumica e njerëzve i urrejnë

Janë ata që miqtë tuaj ju thonë të mos ngatërroni për asnjë arsye, miqësore apo romantike. Ata janë djemtë “të këqij” që nëna jote dëshiron që ti të shmangësh dhe shefat që të bëjnë jetën të vështirë. Por për sjelljen e tyre të keqe nuk kanë faj ata vetë, por shenja e tyre…

Peshqit

Janë përkufizimi i dukurive mashtruese. Mbajnë etiketën si më të ndjeshmit dhe njerëzit që vënë mbi të gjitha familjen, por pasiguria dhe humori është aq i madh tek Peshqit saqë për shkak të saj arrijnë në kufijtë e mitomanisë dhe i nënshtrohen lehtësisht tradhtisë. Ata veprojnë nën tokë (si uji, elementi i tyre i shenjës) dhe shpesh shkojnë kundër njerëzve që nuk i pëlqejnë pas shpine.

Peshorja

Duken të paqtë por janë theshemexhinj, dhe mashtruesa. Këta janë mbiemrat me të cilët shumica nga Peshoret identifikohen. Ato janë shumë të vështirë për t’u përkushtuar në një lidhje dhe ndërrojënë shpejt mendjen pasi nuk mund të vendosin. Megjithatë, ata janë bashkëbisedues shumë të mirë dhe vështirë se mërzitesh me ta.

Akrepi

Pasioni i sundon dhe punojnë shumë për të arritur qëllimet e tyre. Por në të njëjtën kohë, ata kanë një doktoraturë në hakmarrje dhe janë manipulues deri në një krim. Kur pëlqejnë dikë, nuk janë aspak të afrueshëm. Në vend të kësaj, ata bëjnë të vështirin dhe madje më kapriçioz se sa janë, duke bërë që shumica të ndiejnë frikë dhe jo tërheqje. Megjithatë, ata janë të njohur për instinktin dhe ndjeshmërinë e tyre. /abcnews.al