Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Kolona në Morinë, policia shqiptare shpërndan ujë të ftohtë për udhëtarët

Radhë të gjata janë mes kufirit Shqipëri -Kosovë në Pikën e Kalimit Kufitar në Morinë.

Fluksi në këto temperatura të larta është krijuar për shkak të kontrolleve dhe numrit të madh të emigrantëve të BE që po kthehen tek të afërmit e tyre në Kosovë.

Në këto kushte të temperaturave përvëluese, policia shqiptare u ka ardhur në ndihmë udhëtarëve duke iu ofruar atyre ujë të ftohtë për tu freskuar.