Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Kush i vrau babë e bir në Shkodër? Gazetari i njohur jep detaje të reja nga krimi që tronditi vendin

Vrasja e babë e bir, Gjokë dhe Eduard Gurra ditën e djeshme në Dukagjin tronditi opinionin publik.

I ftuar në “Shqipëria LIVE”, gazetari Ardi Hoti ka zbuluar detaje të reja, teksa tha se babë e bir ishin nisur për të parë shtëpinë, pasi dyshonin se panelet diellore kishin shkaktuar zjarrin, që e kishte djegur banesën.

Ai konfirmoi po ashtu se Gjokë Gurra kishte qenë më herët dhe kryeplak i fshatit.
“Gjokë Gurra ka qenë kryeplak i fshatit para pak kohësh. Dyshohet se dhe kjo mund të ketë lidhje.

Po ju jap dhe një informacion që sapo ma kanë dhënë, i fundit.

Babë e bir ishin nisur me idenë se panelet diellore kishin shkaktuar dëm në shtëpi, pra mund të kishin nisur një zjarr. Prandaj nuk kanë njoftuar as policinë. Duhet të jemi të kujdesshëm me aludimet për shkakun,

sepse policia nuk ka nisur as një pistë kryesore. Nuk dihet ende asgjë në detaje, edhe pse flitet shumë.”- tha ai.

Related posts
Lajme

Të martën fillon “Java kundër Korrupsion 2023”

Lajme

​Në Shqipëri sot ka nisë shpërndarja e bonusit të fundvitit për 700 mijë pensionistë

Lajme

Letra me njolla të gjakut e ish-ushtarit të UÇK-së, e shkruar në momentet e fundit të jetës

Lajme

Katër pije që rekomandohet t’i konsumoni kur keni anemi