Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Ky politikan viziton Jakup Krasniqin e Hashim Thaçin për Bajram

Anëtari i NISMA-s, Bilall Sherifi, ka qëndruar sot për vizitë në Hagë, ku është takuar me Jakup Krasniqin e Hashim Thaçin.

Përmes një postimi në Facebook, Sherifi  ka thënë se këtë vizitë po e realizon me rastin e Festës së Kurban Bajramit dhe thotë se përcjell edhe urimet nga ana e tyre me rastin e festës.

“Për festën e Bajramit të Vogël-Në vizitë te njerëzit e mëdhenj të kombit! Përveç Bacën Jakup, sot pata rastin të takoj edhe Hashim Thaçin!

Urime Bajrami edhe nga ata!”, postimi i plotë në Facebook.

Related posts
Lajme

Katër pije që rekomandohet t’i konsumoni kur keni anemi

Lajme

Shokon Naim Miftari: Kjo teori e pistë mund të jetë shkaktari i vrasjes së Liridonës

Lajme

Deputetët e opozitës përplasen me Gardën, kundërshtojnë kontrollet

Lajme

Këta janë të dyshuarit për vrasjen e 14-vjeçares maqedonase