Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Mbytet në pishinën e familjes 2-vjeçari

Tragjedi në Taurisano, në provincën e Leçes në Itali, ku një djalë dy vjeçar u mbyt në pishinën e vilës familjare.

Djali i vogël, i cili ishte me nënën dhe gjyshen e tij, do të ishte larguar pa e kuptuar dy gratë.

Ka qenë gjyshja ajo që ka zbuluar trupin në ujë. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur ambulanca e 118-ës, por fëmija tashmë kishte vdekur.

Policia ka nisur hetimet për aksidentin.