Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”, ja me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

Sot, më 29 qershor 2023, dollari amerikan blihet me 97 lekë dhe shitet me 98.1 lekë.

Euro blihet me 106.4 lekë dhe shitet 107.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 123 lekë dhe shitet me 124.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 107.8 lekë, ndërsa në shitje me 108.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.2 lekë dhe në shitje me 75 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual