Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Moti sot me shi dhe shkarkime rrufesh

Sot mbi Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët të cilët do të përcillen me shi.

Parashihet që të ketë edhe shkarkime rrufesh.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12 dhe 16 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 21 dhe 28 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriperendimi e lehtë dhe lokalisht e fortë.


Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual