Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Nëna tetë muajshe shtatzënë qëllohet për vdekje nga djali i saj 2-vjeçar

Një 2-vjeçar, i cili dyshohet se gjeti armën e babait të tij në një sirtar, aksidentalisht qëlloi për vdekje nënën e tij 8 muajshe shtatzënë në shtëpinë e familjes në Ohio javën e kaluar, tha policia.

Nëna e plagosur rëndë, e cila ishte 33-javore shtatzënë, u gjet me djalin e saj të vogël në një dhomë gjumi në katin e sipërm, pasi oficerëve iu desh të rrëzonin derën e përparme të shtëpisë në Norwalk.

Ajo u dërgua me urgjencë në Qendrën Mjekësore Fisher-Titus ku mjeku bëri një operacion cezarian urgjent, por fëmija i palindur nuk mbijetoi, tha të martën shefi i policisë.

Policia tha se arma e zjarrit, e cila i përket bashkëshortit të Ilgut, Alek Ilg, zakonisht mbahej në një komodinë pranë shtratit të çiftit.

Burri i saj, i cili ishte në punë në kohën e të shtënave, postoi një homazhe në Facebook për gruan dhe djalin e tij të vrarë në vazhdën e kalvarit.

Related posts
Lajme

Katër pije që rekomandohet t’i konsumoni kur keni anemi

Lajme

Shokon Naim Miftari: Kjo teori e pistë mund të jetë shkaktari i vrasjes së Liridonës

Lajme

Deputetët e opozitës përplasen me Gardën, kundërshtojnë kontrollet

Lajme

Këta janë të dyshuarit për vrasjen e 14-vjeçares maqedonase