Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Nuk ju lënë rehat mushkonjat? Disa sekrete si të shpëtoni prej tyre

Jemi në javët e para të verës, ku mushkonjat sapo kanë nisur të shfaqen netëve të nxehta dhe ditëve ku vetëm rriten temperaturat.

Të gjithë mundohen të gjejnë një mënyrë për t’i zhdukur ato e të shpëtojën prej tyre, por në fakt është paska e vështirë kjo gjë.

Më poshtë ju listojmë disa mënyra mjaft të thjeshta që do ju mbrojnë nga mushkonjat, pa pasur nevojën e kimikateve që keni blerë deri më tani supermarket, mjafton që t’i mbani në oborr dhe mushkonjat do të largohen.

Spërkatës me aromë levande

Qirinjtë

Ujë me sapun

Uthull molle

Hudhra